• Onze administratie kan je bereiken via

Campus Jef Denyn (Mechelen-centrum)
 015 64 69 03
Van maandag tot donderdag van 17.00 u. tot 21.00 u. - op zaterdag van 09.00 u. tot 12.00 u.

We zijn gesloten van vrijdag 30 juni 2017 tot en met zondag 20 augustus 2017 !
 

Campus Merode (Mechelen-centrum)
 015 64 69 58
Van maandag tot donderdag van 08.30 u. tot 21.00 u. - op vrijdag van 08.30 u. tot 17.00 u.
We zijn gesloten van vrijdag 30 juni 2017 tot en met zondag 20 augustus 2017 !

Vakantieregeling:

  • Van 19 juni 2017 tot 29 juni 2017: 8.30 u. tot 17.00 u.
  • Maandag 3 juli 2017: 8.30 u. tot 12.30 u. (Zomercursus Nederlands)
  • Van 21 augustus 2017 tot 25 augustus 2017: 8.30 u. tot 13.00 u.
  • Van 28 augustus 2017 tot 31 augustus 2017: 8.30 u. tot 21.00 u.

Campus Waver (Onze-Lieve-Vrouw-Waver)
 015 75 59 62
Van maandag tot woensdag van 18.00 u. tot 21.00 u.
We zijn gesloten van donderdag 22 juni 2017 tot en met zondag 27 augustus 2017 !
 

  • Algemeen

 info@cvotsm.be

Vermeld steeds opleiding en campus in je communicatie.

 

  • Directie en beleid

Directeur 
 sandra.thijs@cvotsm.be

  • Trajectbegeleiders

Heb je vragen over jouw studietraject, vrijstellingen, toelatingsproeven?

Beleidsmedewerker Hoger Onderwijs 
 koen.groeneveld@cvotsm.be

Beleidsmedewerker Leerzorg
 riet.vanhoutte@cvotsm.be

Beleidsmedewerker Food, Fashion, Techniek & Design 
 nadine.vanlooy@cvotsm.be

Beleidsmedewerker Personenzorg 
 mieke.vanassche@cvotsm.be

Beleidsmedewerker Talen 
 lief.speelman@cvotsm.be

Kinderopvang/Onthaalouders
 kinderzorg@cvotsm.be 

Zorgkundige/Logistiek assistent
 zorg@cvotsm.be

Intercultureel medewerker
intercultureel@cvotsm.be 

Nederlands/projecten voor anderstaligen
 nt2@cvotsm.be 

Talen

talen@cvotsm.be

Techniek
techniek@cvotsm.be

Lerarenopleiding
 slo@cvotsm.be

HBO5 Elektriciteit
 elektriciteit@cvotsm.be

HBO5 Elektromechanica
 elektromechanica@cvotsm.be

HBO5 Informatica
 informatica@cvotsm.be